Předporodní kurzy

DSC_0204 (2).jpg

Předporodní kurz - dlouhodobý

Kurz probíhá záměrně v menší skupině žen, max. 7-8 účastnic, v centru Brna, v prostorách Jako Doma (Úvoz 47), ve čtvrtky od 16:00 do 18:30 hodin. Jedná se celkem o 6 setkání. Součástí je i celodenní setkání s partnery, kdy probereme průběh porodu (dopoledne) a šestinedělí (odpoledne) z pohledu muže. Cena kurzu je 3500,-Kč.

Aktuálně - v současné době nabízím předporodní kurz online, pro bližší informace prosím pište na mail korabova.iva@gmail.com

Rámcový obsah kurzu:

  • Změny v těhotenství, jak může žena v těhotenství podpořit dobrý průběh porodu

  • Jednotlivé doby porodní – z pohledu ženy po fyzické i psychické stránce, jak se může žena projevovat navenek, úlevové techniky, čím může ženě pomoci partner

  • Možnosti práce s bolestí, strach z porodu

  • Partner u porodu

  • Volba místa a doprovodu k porodu, porodní plán/přání

  • Šestinedělí – průběh, tipy pro jeho snazší průběh

  • Počátky kojení, péče o novorozence

Východ slunce na přírodu

Předporodní kurz - víkendový

Víkendový předporodní kurz má podobnou náplň jako kurz dlouhodobý, je určen párům, které preferují tuto kratší formu předporodní přípravy. Kurz se také koná v centru Brna v menším množství párů a probíhá oba víkendové dny od 9:00 do 17:30 (s přestávkou na oběd mezi 13 a 14h). Sobotní dopoledne a nedělní odpoledne je určené jen ženám, zbytek kurzu pak celému páru. Ve společném čase se zaměřujeme na porod a šestinedělí zejména z pohledu muže a jeho role. Cena víkendového kurzu je 3200,-Kč.

 

Předporodní kurzy - reference

 

Byla jsem ze začátku trochu skeptická, ale kurz naprosto předčil moje očekávání. Měla jsem pocit, že jsem dostala všechny potřebné informace, ale vůbec ne dogmatickou formou. Nikdo na mě netlačil, abych svoje těhotenství prožívala "tím jediným správným" způsobem. Přestala jsem se bát porodu a začala se na něj těšit. Měla jsem velkou radost, že jsme se věnovali nejen těhotenství a porodu, ale dostatek času nám zbyl i na šestinedělí. Můj manžel, kterému se se mnou na společnou lekci moc nechtělo, byl nadšený. Do konce těhotenství i v šestinedělí jsme pak čerpali z mých poznámek z kurzu a nemuseli jsme nic zdlouhavě hledat na internetu a utápět se v informacích. Moc Ivě za tuhle zkušenost děkuji a kurz budu i nadále doporučovat všem budoucím rodičům.

Natálie

 
Nadcházející události
Předporodní kurz - dlouhodobý - ONLINE
Thu, Apr 16
Online událost
Apr 16, 4:00 PM – May 21, 6:30 PM
Online událost
Nejbližší dlouhodobý kurz bude probíhat od 16. dubna do 18. května, vždy ve čtvrtek mezi 16 a 18:30. Jedná se celkem o 6 setkání. Součástí kurzu je navíc i celodenní setkání s partnery v sobotu 16. května od 9 do 17 hodin. Cena kurzu je 3500,- Kč.
Sdílet
  • Facebook

©2019 by Iva Korábová. Proudly created with Wix.com